Interiérové žaluzie

Široký sortiment vertikálních i horizontálních žaluzií.

Využijte možnosti regulovat osvětlení nebo nežádoucí pohledy pomocí vertikálních (svislých) nebo horizontálních (vodorovných) žaluzií

Nabízíme Vám široký sortiment materiálů a barev. Žaluzie jsou vyráběny na míru.

Horizontální žaluzie

Horizontální žaluzie jsou tvořeny jednotlivými vodorovnými lamelami a ovládacím mechanismem, který je skrytý pod vrchním profilem. Lamely žaluzií jsou z hliníku (mohou být i v imitaci dřeva). Žaluzie jsou ovládány řetízkem, který je umístěný na straně žaluzie. Vy sami si regulujete propustnost světla do interiéru.

Můžete si vybrat ze širokého množství barev a to jak lamel, tak i profilů. Žaluzie může mít brzdu, která brání samovolnému sjíždění lamel vlastní vahou.

Vertikální žaluzie

Vertikální žaluzie pravděpodobně znáte z kancelářských prostor. Neosazují se ale jen do kanceláří, tvoří i významný designový prvek domácností a to hlavně kvůli širokému výběru z barevné škály a struktury materiálu tkanin

Správným výběrem můžete získat významný prvek designu Vašeho interiéru.

Samozřejmě také regulujete tok slunečných paprsků nebo nežádoucích pohledů.

 

Plisse žaluzie

Plisse žaluzie je textilní stínící prvek, který může nahradit klasické hliníkové žaluzie. Plisse žaluzie nabízí především velký výběr  barev a struktury textilií. 

Pokud máte chuť si vyhrát s designovými detaily ve Vašem interiéru, tak tento systém stínění je určen právě pro Vás.

Máte možnost si vybrat textilie od průhledných až po plně zatemňující a mohou být také doplněny odrazovou vrstvou na venkovní straně. Plisse je vhodné pro zastínění šikmých a vodorovných ploch. Současně je možné využít možnosti výroby v různých atypických tvarech (např. trojúhelník atd. ). Běžně se montují přímo na křídlo okna. Můžete si vybrat z několika systémů ovládání – madlo, provázek nebo řetízek.

Jen tři kroky:

1. Přijedeme za Vámi. Vy si vyberete z katalogu. My provedeme zaměření.

2. Spolupracujeme jen s kvalitním českými výrobci stínící techniky. Žaluzie pro Vás jsou vyráběny na zakázku dle Vašeho zadání.

3. Provedeme montáž na místě. Montujeme žaluzie v Neratovicích a okolí.