Garnýže a záclonové tyče

Zajistíme Vám výrobu a montáž garnýží. Výrobky z naší nabídky spoluvytváří útulný domov a můžete je použít nejen doma, ale i v kancelářích. Nabízíme Vám opravdu široký výběr z různých typů záclonových tyčích, záclonové tyče mohou být celokovové (např. mosaz, antik) nebo dřevěné a nabízí širokou škálu doplňků a uchycení. Veškeré prvky jsou vyráběny přímo na míru – speciálně pro Vás. S těmito výrobky pracuje také Czech deco team.

Garnýže

dodáváme vyrobené z plastu nebo ze dřeva. Standardně jsou hlavní části garnýží osazeny plastovými kolejničkami, které zajišťují bezproblémový pojezd záclon nebo závěsů. V garnýži mohou být osazeny jedna až tři kolejničky. Spolupracujeme jen s přímými českými výrobci garnýží. Jedná se tedy o český produkt. Samozřejmě je možné je objednat ve spousta designech. Krycí čela mohou být i ozdobná.

Stále váháte? Inspirujte se prohlídkou naší fotogalerie. Nebo nás přímo kontaktujte. Nebo nás přímo kontaktujte, rádi Vám poradíme a pomůžeme s výběrem.

Při návštěvě provedu zaměření a následně Vám vypracuji cenovou nabídku.

Záclonové tyče dle Vašeho přání a Vašich požadavků:

Doplňky a příslušenství

Jen tři kroky:

1. Přijedeme za Vámi. Vy si vyberete z katalogu. My provedeme zaměření. 2. Spolupracujeme jen s kvalitním českými výrobci stínící techniky. Všechny prvky jsou pro Vás vyráběny na zakázku dle Vašeho zadání. 3. Provedeme montáž na místě.