Interiérové rolety

Pokud chcete mít útulný interiér, řešíte přehřívání interiéru nebo chcete zamezit přístupu vnějšího světla či nechtěným pohledům z ulice, jste na správném místě. Všechny Vaše potřeby vyřeší naše široká nabídka interiérových látkových rolet.

Látkové rolety

Látkové rolety patří mezi osvědčené dominantní prvky každého interiéru. Široká nabídka kvalitních materiálů nabízí významný designový prvek do každé domácnosti nebo kanceláře.

Můžete si vybrat ze širokého sortimentu druhů látek, barev a struktury.

Dalším významným doplňkem jsou rolety do střešních oken, které oceníte obzvlášť v letních dnech nebo při požadavku na omezení světla v podkrovní místnosti.

Můžete také využít Mini roletek. Roletky MINI ROLLO se montují na okenní křídlo, podobně jako horizontální žaluzie.

 

Látkové rolety

mají v naší zemi své osvědčené zastoupení. Už v mateřských školách nám pomáhaly po obědě usnout 🙂 Na základních školách jsme se setkávali s roletami, které byly používány při promítání nebo pouštění prezentací.

I dnes nám odvedou stejně dobrou službu. Navíc mohou významně doplnit interiér a to hlavně nepřebernému množství látek, barev a struktury materiálu. I samotné ovládání rolet je příjemnější a jednodušší než dříve.

Rádi Vám namontujeme rolety do Vaší domácnosti.

Jen tři kroky:

1. Přijedeme za Vámi. Vy si vyberete z katalogu. My provedeme zaměření. 2. Spolupracujeme jen s kvalitním českými výrobci stínící techniky. Rolety jsou pro Vás vyráběny na zakázku dle Vašeho zadání. 3. Provedeme montáž na místě.